• 0

06 Ekim 2020, 14:23 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Almus Belediyesi'nde altyapı çalışmaları devam ediyor

Almus Belediyesi'nde altyapı çalışmaları devam ediyor

Tokat-Almus Belediyesi altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Doğalgaz ve içme suyu borularınının değişiminden sonra yağmur suyu borularının ve mazgalların yapımına da başlandı.
 
Almus Belediyesi alt yapı çalışmalarına devam ediyor. İlçede doğalgaz ve içme suyu borularının değiştirilmesinin ardından şimdide yağmur suyu ve mazgal çalışmaların başlanıldı. Yağmur suyunu tahliye etmek için başlanılan çalışmalar Belediye Başkanı Bekir Özer’in desteği ve gayretiyle hızlı bir şekilde bitirilmeye çalışılıyor. 
 
 
Almus Belediyesi Belediye Başkanı Bekir Özer yaptığı açıklamalarda ‘’Saygıdeğer Almus'lu hemşerilerim. Altyapı, doğalgaz ve içme suyu borularının değişiminden sonra asfalt çalışmalarından önce yapmamız gereken yağmur suyu borularının ve mazgallarının yapım işi için gerekli borularımız gelmiş ve kazılara başlanıp belediye sosyal tesisleri kavşağından Ötükente kadar olan bölüm ve akabinde yine belediye sosyal tesisleri kavşağından Tufantepe yolundaki köprüye kadar olan bölüm bitirilmiştir. Şimdi ise sanayii den orman işletmeye, orman işletmeden okullar bölgesine olan kazılarımız başlamıştır. Kazılar ve yağmur suyu borularının döşenmesi sırasında hemşerilerimize verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.’’
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]