• 0

15 Ekim 2020, 13:34 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda COVİD-19 salgını ile mücadelede alınan tedbirler, denetimler ile şehrin genel güvenlik ve asayişi ile ilgili konular değerlendirilerek yapılması gereken çalışmalar, alınması gereken tedbirler ile kurumlar arası koordinasyon gerektiren hususlar karara bağlandı.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, halkımızın huzurunu, güvenliğini, esenliğini, refahını sağlamak, sağlığını korumak için sıkı bir şekilde denetimlerin devam ettiğini söyledi.
 
 
Vali Dr. Ozan Balcı, “Vatandaşlarımız devletimizin gerçek sahibi, baş tacımız. Onların sokakta, caddede, parkta, tarlada, bağda, bahçede, iş yerinde, öğrencilerimizin okulda güven ve huzur içerisinde hayatını devam ettirmesi için 24 saat birimlerimiz görev yapıyor. Vatandaşlarımız da kolluk kuvvetlerimize güven duyuyorlar. Tokat’ta kolluk kuvvetlerimiz tarafından çok güzel çalışmalar yürütülüyor. Çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı, Vali Yardımcıları Osman Sarı, Remzi Oğuz Yılmaz, Garnizon Komutanı Ayhan Ocak, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Murat Kınay ile video konferans yöntemiyle kaymakamlar katıldı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]