• 0

15 Ekim 2020, 13:41 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

GOP Bulvarı 24 yıl sonra yeniden asfaltlanıyor

GOP Bulvarı 24 yıl sonra yeniden asfaltlanıyor

Tokat'ta Gaziosmanpaşa Bulvarı'na 24 yıl önce Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan asfalt yenileniyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi, kent merkezinde sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor. 24 yıl önce Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Gaziosmanpaşa Bulvarına yapılan ve oldukça yıpranan asfalt Tokat Belediyesi Başkanı Eyüp Eroğlu'nun girişimleri ile yenileniyor. 
 
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu teknik ekibiyle birlikte Gaziosmanpaşa Bulvarı'nda asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Asfalt çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Başkan Eroğlu, "Bugün itibariyle bulvarımızın yenilenmesine başladık. Hıdırlık köprüsünden başlayarak şehrimize doğru asfaltın yenilenmesi en kısa zamanda tamamlayacağız. Bu bulvarımız 1996 yılında o dönemlerde şehirler arası bir yoldu. 1996 yılında çok ciddi bir çalışma ile bu günlere gelmişti. Alt yapısı tamamen bitirilerek kara yolları tarafından 1996 yılında dökülen ve yapılan asfaltıyla 24 yıldır Tokat'ın hizmetinde idi. Son bir kaç yıldır asfaltımızda bozulmalar başlamıştı. Ulaştırma Bakanımızın 3 ay önce Tokat ziyaretlerinde kendisinden bir ricada bulunmuştuk, 'Gaziosmanpaşa Bulvarı asfaltlanmasında bize desteğinizi esirgemeyin. Tokat'lı vatandaşlarımıza bir hediyeniz olsun' diye söylemiştik. Sağ olsun Sayın Bakanımız da çok kısa sürede bu isteğimize cevap verdi. Hıdırlık köprüsünden  Çevreyolu girişine kadar bu yolumuzu yeniliyoruz. Bu da yaklaşık 6 kilometredir. Havalar müsaade ettiği sürece tamamını yapacağız" dedi.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]