• 0

16 Ekim 2020, 18:30 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Başkan Yücel Gülbahar yeni öğretim yılını kutladı

Başkan Yücel Gülbahar yeni öğretim yılını kutladı

Tokat-Reşadiye-Bozçalı Belediye Başkanı Yücel Gülbahar yeni eğitim öğretim yılında kasabada bulunan ilköğretim okulunda öğretmen ve öğrencilere başarı dileklerini iletti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Yücel Gülbahar 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı açılışında Bozçalı Kasabası İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencilerinin yeni eğitim ve öğretim yılını kutlayarak öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunup öğretmen ve öğrencilerimize başarı dileklerini sundu.

Başkan Yücel Gülbahar "Yeni eğitim öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilere başarılar dilerim. Covid-19 salgını sebebiyle uzun bir süredir uzaktan eğitimle devam eden eğitim öğretimde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz okullarını çok özledi. Covid-19 ‘a karşı tüm önlemler alınarak açılan ilkokulumuzda yeni eğitim ve öğretim yılı hayırlı olsun." dedi.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.043 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]