• 0

21 Ekim 2020, 19:06 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Şehrimizi makamdan değil, halkın içinden yönetiyoruz'

Başkan Eroğlu, 'Şehrimizi makamdan değil, halkın içinden yönetiyoruz'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu esnaf vatandaşları ziyaret ederek yapılan çalışmalarla ilgili görüş ve taleplerini dinledi. Başkan Eroğlu, "Şehrimizi makamdan değil, halkın içinden yönetiyoruz" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Eroğlu ziyaretlerinde Tokat'ın geleceğine yönelik planlamalarını aktarırken, esnafların şehre ve çalışmalara dair görüşlerini, istek ve temennilerini dinledi. Pandemi süreci öncesinde Mahalle Buluşmaları kapsamında tüm mahalleleri tek tek ziyaret ederek, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerine göre çalışma planı oluşturduklarını belirten Başkan Eroğlu, "Her daim halkımızla iç içe olmanın gayreti içerisindeyiz" dedi.
 
 
'SADECE ŞEHİR DEĞİL, HUZUR DA İMAR EDİYORUZ'
 
Gaziosmanpaşa Bulvarı ve Erenler Mahallesi esnaflarını ziyaret ederek, hasbihal eden Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada "Tokatımızın kendine has bir huzur ortamı var. Tarihinde hiç kargaşa yok ve biz bunu daha da pekiştirmek istiyoruz. Evliya Çelebi'nin de dediği gibi, havası hoş şehirde insanlar kin tutmaz, nefret nedir bilmezler. Ahilik geleneğini yıllardır sürdüren ve asırlardır gönlünü ve kapısını halka açık tutan Tokatlı esnaflarımızı ziyaret etmeye onların istek ve taleplerini karşılamaya devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren halkımızla iç içe, hemhal olmaya devam ettik. Bugün de Gaziosmanpaşa Bulvarımızdaki ve Erenler Mahallesi'ndeki esnaflarımızı ziyaret ettik. 
 
 
Tokat Belediyesi olarak aldığımız tüm kararları halkımızla, esnafımızla birlikte alıyoruz. Pandemi süreci dolayısıyla işyerlerini açamayan esnaflarımız oldu. Belediye olarak sürecin ilk gününden itibaren esnaflarımızın yanında olduk ve elimizi taşın altına koyduk. Bizim esnafımız her daim örnek gösterilmiştir. Bu sürecin de Allah'tan geldiğine inanarak asla isyan etmemiş ve asla da pes etmemiştir. Devlet-Millet ele ele bu süreci inşallah atlatacağız. Bizlere kapılarını ve gönüllerini açarak, zamanlarını, güler yüzlerini, selamlarını bizlerden esirgemeyen tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlı kazançlar nasip etsin" diye konuştu.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]