• 0

26 Ekim 2020, 18:01 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Hepsi Tokat'tan yerli, hepsi el emeği... 'Bizim Yöre' açıldı

Hepsi Tokat'tan yerli, hepsi el emeği... 'Bizim Yöre' açıldı

Tokat İli olmak üzere Türkiye'nin her bölgesinden getirilen Doğal Ürünlerin satıldığı Bizim Yöre firmasının açılışı yoğun katılımla yapıldı. Açılış kurdelesini CHP Parti Meclis üyesi, İstanbul milletvekili Özgür Karabat ve beraberindekiler kesti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat’ta üretim yapan kadın kooperatifleri ve birliklerinden sağlanan doğal ve yöresel ürünlerin yer aldığı 'Bizim Yöre' hizmete açıldı. 24 Ekim 2020 Cumartesi günü Küçükçekmece İkitelli de bulunan firmanın açılış kurdelesini CHP Parti Meclis üyesi ve İstanbul milletvekili Tokatlı Özgür Karabat ve beraberindekiler kesti. Bizim Yöre İstanbullulara birbirinden lezzetli, doğal ve yöresel ürünleri mutfağına taşımasına imkân sağlayacak. Bizim Yöre’de, hayvancılık ve tarımla uğraşan yerli üreticilerin peynir ve çok sayıda gıda ürünü de satışa sunuldu.
 
 
Tokat Gündem gazetesi imtiyaz sahibi Bayram Güvercin’in iki oğlu tarafından işletilen Bizim Yöre firma yetkilisi Metin Güvercin açılış hakkında gazetemize yaptığı açıklamada Tokat’a dair tüm doğal ürünlerini İstanbul’a getiriyoruz sağlıklı ve doğal beslenmek isteyen herkesi Bizim Yöre’ye bekliyoruz dedi.
 
 
Açılışa CHP Parti Meclis üyesi ve İstanbul milletvekili Özgür Karabat, CHP Arnavutköy İlçe Başkanı Özlem Kutbay, Başakşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Tekden, Avcılar Belediyesi Meclis Üyesi İsmet Çelik, Reşadiye Cimitekke Belediye Başkanı Kaya Gül, TOSİAD Yönetim kurulu Başkanı Semra Saniye Mert, Tokatlılar Derneği Başkanı Ali Güvenç, KSİAD Sekreteri Cengiz Güvercin, Küçükçekmece Belediyesi Destek Hizmetleri Bakım Onarım amiri Medet Polat, Ersan Özaydınlık, Anadolu Birlik Eğitim Sağlık ve Turizm Federasyonu Genel Başkanı Yasin Uluhan, SOGİAD Başkanı Bülent Külekçi, Esenyurt Tokatlılar Derneği Başkanı Sadık Aksoy, Büşürüm köyü Derneği yönetim kurulu Başkanı Şakir Özdemir, Kelkit Spor Derneği Başkanı Tahsin Eryılmaz, Cevreçik Köyü Dernek Başkanı İbrahim Kahraman, Soğukpınar köyü Derneği yönetim kurulu Başkanı Galip Şengül, İSTOKDEF Başkan yardımcısı Uğur Çelik, TOKKON Kadın kolları Başkanı Öznur Çelik, İKTODER Kadın kolları Başkanı Hülya Şençan, Tokatlı İş Adamları Zekeriya Açar, Ramiz Özmen, Veli Ergün, Cuma Ergün, Adem Tutar, Gültekin Kaya, Murat Ünlü, Mehmet Yıldırım, Ömer Hanoğlu, Mahmut Ergin, Mehmet Bal, Tahir Bice, Levent Yılmaz, Ersin Arslan, Ayhan Kalender, Hasan Kurt, Engin Şimşek, Ekrem, Çağlar ve Atilla Güneş kardeşler, Bayram Keleş, Bayram Talak, Ali Çınar, Ali Güvercin, Aytekin Güvercin, Ali Demirci, Çağatay Ergin, Güngör Yılmaz TOKKON Büyükçekmece kadın kolları Başkanı Ayşegül Öztürk, TOKKON Kadın kolları yönetim kurulu üyeleri Gülçin Yıldız, Fazilet Bağırkan, Tülay Hamadi, Aslı Öztürk, Sude Öztürk, Leyla Yıldız ve Nesrin Ergüneş, Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı Ahmet Köknar, Sanatçı Suat Polat ve Özlem Bulut, Tokatlı gönül adamları Halil Şahin, Mustafa Karagöz ve Ahmet Yiğit,  D-smart yayın yönetim müdürü Fatih Çoşkun, Yapımcı, oyuncu ve yazar Erdem Kaya, Diriliş dizi oyuncusu Emre Üçtepe gibi birçok ismin yanında Küçükçekmece halkının yoğun katılımı gözlendi.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]