• 0

21 Ekim 2017, 01:41 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'İnsanımızın Mutluluğu İçin Çalışıyoruz'

Başkan Eroğlu, 'İnsanımızın Mutluluğu İçin Çalışıyoruz'

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, teknik ekibiyle birlikte çalışma alanlarını ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, teknik ekibiyle birlikte çalışma alanlarını ziyaret etti.
 
BAŞKAN EROĞLU: KADİM ŞEHRİMİZ TOKAT’TA İNSANIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞIYORUZ 
 
İlk olarak Kanal Tokat Projesi kapsamında Yeşilırmak üzerindeki köprülerde yapımı devam eden ışıklandırma ve ferforjeleri inceleyen Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Tokat’ı daha yaşanabilir kılmak için ekiplerin şehrin birçok bölgesinde çalışmalarına devam ettiğini söyledi.
 
Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada, “Bütün çabamız şehrimizi daha yaşanabilir ve geleceğe umutla bakan bir şehir haline getirmek. Kadim Anadolu şehrimiz Tokat’ta insanlarımızın daha mutlu ve huzurlu yaşamaları için terimizin son damlasına kadar çalışacağız” dedi.
 
Daha sonra Karşıyaka Mahallesi ile Altıyüzevler Mahallesini birbirine bağlayan kanal kenarında tamamlanan peyzaj çalışmalarını yerinde gören Başkan Eroğlu, peyzaj çalışmaları kapsamında ilk ağacı dikerek, hayırlı olsun temennisinde bulunarak, Yeşil Tokat için Tokat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünce yeni tesisler kurulacağını belirtti.
 
 
Bedestenlioğlu Mahallesi Turhal yolu üzerinde yapımı devam eden 8.650 metrekarelik alandaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından Bedestenlioğlu Mahallesinde yeni yağmursuyu ve kanalizasyon hattı yapım çalışmalarını da ziyaret ederek, bölgenin altyapı ihtiyacını tamamen karşıladıklarını belirtti.
 
Son olarak Ağbayır Mezarlığı yanındaki 12 bin metrekarelik alanda mezarlık sahası genişletme çalışmalarını inceleyen Eroğlu, şunları kaydetti: “Tokat’ta yeni mezarlık alanlarıyla birlikte mevcut mezarlıklarda da düzenlemelerimiz devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz bir yandan mevcut mezarlıklar içerisinde bakım çalışmaları yaparken bir yandan da yeni mezarlık alanları oluşturuyorlar. Ağbayır Mezarlığımızın hemen yanındaki 12 Bin Metrekarelik alanı düzenleyerek mezarlık sahası içerisine katacağız” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]