• 0

28 Ekim 2020, 23:42 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Yağmurlu-Dönekse güzergahında son durum

Yağmurlu-Dönekse güzergahında son durum

Tokat-Karadeniz Bölünmüş Yol Projesinin en zorlu ve maliyetli kesimlerinden olan, Yağmurlu-Dönekse arasında yüklenici firma çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Dönekse-Yağmurlu güzergahı hizmete girdiğinde; Dönekse rampası ve virajları devre dışı kalacak, yakıt ve zaman tasarrufu sağlanacak.

Gönlümüzden geçen ve ısrarla talep ettiğimiz ise; projesi tamamlanmış, sadece ihale startı verilmeyi bekleyen Tokat-Karadeniz Bölünmüş Yolu'muzun Niksar-Ünye etabına bir önce başlanılması...

Tokat-Karadeniz Bölünmüş Yolumuzun, Tokat-Niksar etabına öncülük eden, emeği geçen, önceki dönemler ve halen görevdeki; Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Valilerimize, Kaymakamlarımıza, İl-İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, İlçe Yönetim Kurullarımıza, Ankara-Samsun Karayolları Yetkililerimize, Oda ve STK Başkanlarımıza, İl-İlçelerdeki Yerel Medyamıza teşekkür ediyoruz. Konuları takipteki görev hassasiyetleri ve bilgilendirme nezaketleri dolayısıyla da, İlçe Başkanımız Semih Tepebaşı beyi ayrıca tebrik ediyorum.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]