• 0

11 Kasım 2020, 20:43 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Metin Polat AKP İl Başkanlığı seçiminde aday olmayacağını açıkladı

Metin Polat AKP İl Başkanlığı seçiminde aday olmayacağını açıkladı

AK Parti Tokat İl başkanı olan ve yaklaşık 6 yıldır görevini sürdüren Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat yaptığı açıklama ile yaklaşan Ak Parti 7. Olağan İl Kongresinde aday olmayacağını söyledi ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Genel Merkez Teşkilat Başkanlı ile yapılan istişare sonucunda aday olmama kararı aldığını belirten Polat yaptığı açıklamada" 6 yıldır yürüttüğüm il başkanlığı görevimin 7. Olağan İl Kongremiz ile nihayete ereceğini, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı ile yapmış olduğumuz istişareler neticesinde 7 . Olağan İl Kongremizde aday olmayacağımı ilan etmek istiyorum".
 

Açıklamasında çalışma arkadaşlarına da teşekkür eden Polat" 6 yıl evvel şahsımı bu onurlu göreve layık gören mazlumların ve mağdurların umudu, Dünya lideri Cumhurbaşkanımız, Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemire, Teşkilat Başkan Yardımcılarımıza, il başkanlığım süresince birlikte çalıştığım milletvekillerine,il kordinatörlerimize, aktif siyasete başladığım gğnden bugüne kadar yanımda olan aileme, birlikte çalıştığımız İl Yönetim Kurulu Üyelerine,İl ve İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve yönetimlerine, ilçe başkanlarına ve yönetimlerine,Belediye il genel meclis başkanlarıma ve üyelerine hülasa beldelerimizden, mahallelerimize ve sandıklarımıza kadar tüm teşkilat mensuplarına hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

Bu makanların milletimize hizmet aracı olduğu, asıl önemlisi bu makamlar olmadan  gösterilecek gayret olacağı bilinciyle, bizden öncekilerden teslim aldığımız bu bayrağı bizden sonrakilere devretme zamanının geldiği inancındayım.

Bundan sonraki süreçte de saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda bu davanın bir neferi olmaya ve bu yolda yürümeye, teşkilat şuuru ve bilinciyle bu davaya hizmet etmeye  devam edeceğim" diyerek 6 yıldır sürdürdüğü görevini 7 . Olağan İl kongresinde aday olamayarak sonlandıracağını belirtti.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]