• 0

14 Ocak 2021, 22:19 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

MHP Milletvekili Yücel Bulut Çat Kasabası'nda

MHP Milletvekili Yücel Bulut Çat Kasabası'nda

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek ve beraberindekilerle birlikte Çat Kasabasını ziyaret ettiler. Heyet yakın geçmişte vefat eden eski Başkan Mustafa Coşar'ın kabrini ziyaret ederek dua ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Tokat Merkeze bağlı Çat Kasabasını ziyaret eden MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Çat Kasabamızda zorunlu bir başkan değişikliği oldu. Davamıza çok emekleri geçen Mustafa Coşar’ı kaybettik.
 
 
Ziyaretimiz vesilesiyle mezarını ziyaret edip, dua etmek de nasip oldu. Bir kez daha yakınlarına ve Çatlılara sabır diledik ve taziyede bulundu. Yeni Başkanımız Ramazan Altun’u ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi edindik. Yeni başkanımız, Mustafa Coşar’dan devraldığı bayrağı yukarılara taşıyacaktır. Çat Kasabasına gelip vatandaşlarımızla, hemşerilerimizle görüşmeden edemezdik. Pandemi yüzünden kucaklaşamıyoruz, fakat gönülden gönüle bir yol gidiyor. Biz bu sevgiyi hissediyor ve yüreğimizde yaşıyoruz. Çat Beldemizin sorunlarını yakından takip ediyor ve çözümü noktasında takipçi oluyoruz” açıklamasında bulundu.

Ziyaretti İl Başkanı Mustafa İpek, Merkez İlçe Başkanı Murat YÜCEL, İl ve İlçe yöneticileri de hazır bulundular.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]