• 0

15 Ocak 2021, 15:17 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Milletvekili Bulut'dan köylülerle kış sohbeti

Milletvekili Bulut'dan köylülerle kış sohbeti

Kış aylarının yaşandığı şu günlerde köylerde tatlı bir telaş yaşanıyor. Yoğun iş ortamında arta kalan zamanlarda köylüler, sobaların başında sohbet etme ve dinlenme imkânı buluyorlar. MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut da böyle bir ortamda soba başında Akın köyünün sakinleri ile sohbet etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Köylülerin sorunlarını dinleyen Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Bu sene yaşanan kuraklık ve ekonomik şartlar sebebiyle tüm ülkemizde olduğu gibi köylerimizde de sıkıntılar yaşanıyor. Bu sıkıntıları el birliği ile aşacağız. Kadim geleneğimizde yer alan yardımlaşmaya, dayanışmaya bu yıllarda her zamankinden daha çok ihtiyacımız var” dedi.
 
Köylerin tekrar tarımsal üretim merkezleri haline gelmesi gerektiğini kaydeden Yücel Bulut, “Köylümüz toprağına, hayvanına ve meyve ağaçlarına sahip çıksın. Bizlere düşen de köylerimizi insanlarımızın huzurlu bir şekilde yaşanacak yerler haline getirmektir” diye konuştu.

Ziyaret programına MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek ve bazı yönetim kurulu üyeleri de katıldı.
 




Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]