• 0

16 Ocak 2021, 18:24 - Anasayfa // SAĞLIK Haberi yazdır

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi aşılandı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi aşılandı

81 ilde Covid-19 aşısı yapılmaya başlandı. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi'nin tüm sağlık çalışanları aşı olmaya başladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Bu kapsamda, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Süha Parlaktaş, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Namık Özkan ve Başhekim Prof. Dr. Nihat Uluocak’a Covid-19 aşısı yapıldı.
 
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi'de başlayan aşılama öncelikli olarak sağlık personeline uygulanmaya başladı. Randevu alınarak uygulanan Covid-19 aşısı için 20 aşılama ve dinlenme odası ile hizmet veriliyor. Aşı yapıldıktan sonra ise hastalar dinlenme odasında bekletiliyor. 28 gün sonra ikinci dozun yapılacağı aşılama 7 gün boyunca devam edecek.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SAĞLIK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.117 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]