• 0

16 Ocak 2021, 18:36 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Yücel Bulut Niksar'da çiftçilerle buluştu

Yücel Bulut Niksar'da çiftçilerle buluştu

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, zengin ve bereketli topraklarıyla Türkiye'nin en verimli ilçelerinden biri olan Niksar'da çiftçilerle bir araya geldi. Toplantıda Niksar Ziraat Odası Başkanı Ömer Yeteroğlu, sivil toplum teşkilatlarının yöneticileri, muhtarlar ve çiftçiler de hazır bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Çiftçilerin sorunlarını dinleyen ve ev sahipliği sebebiyle Ömer Yeteroğlu’na teşekkür eden MHP’li Yücel Bulut, “Niksar’da, Erbaa’da ve Reşadiye’de doğal yaşama zarar vereceğine inandığımız madencilik faaliyetlerinin tarımımızı, hayvancılığımızı olmuşuz etkileyecektir. Siyanürlü suyun toplandığı havuzların deprem riski sebebiyle yıkılması söz konusu. Kuzey Anadolu fay hattı Niksar’dan, Erbaa’da çok etkilidir. Risk büyüktür. Siyanürlü suyun verimli arazilerimize indiğini düşünün, büyük felaket. Senede üç ürünün alındığı bu ovalarımız, tabiatımız çıkarılacak madenlerden daha değerlidir” ifadelerini kullandı.

Niksar Ziraat Odası Başkanı Ömer Yeteroğlu da yaptığı konuşmada Niksar’ın bazı köylerinde maden aramalarına yönelik olarak Yücel Bulut’un gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

Programda MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek ve parti yöneticileri de hazır bulundu.
 
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]