• 0

13 Kasım 2017, 21:08 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Erbaa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Turneye Hazırlanıyor

Erbaa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Turneye Hazırlanıyor

Erbaa Belediyesi Şehir Tiyatrosu 'Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı' adlı oyunun turne hazırlıklarına başladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Erbaa Belediyesi Şehir Tiyatrosu ‘Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı’ adlı oyunun turne hazırlıklarına başladı.
 
Erbaa Belediyesi Şehir Tiyatrosu ‘Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı’ adlı oyunun turne hazırlıklarına başladı.
 
Geçtiğimiz yıl kurulan Erbaa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Ferhan Şensoy’ın yazdığı ‘Kahraman Bakkal Süper Markete Karşı’ adlı oyunu Tokat, Amasya ve İstanbul’da sahnelemek için hazırlıklarına başladı. Erbaalı seyircisiyle 3 kez buluşan oyun büyük beğeni toplamıştı.
 
Erbaa Şehir Tiyatrosunun gelişmeye ve büyümeye devam ettiğini belirten Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı adlı oyunun yönetmeni Onur Sabancılar, "Arkadaşlarımızla birlikte turne için hazırlıklarımıza başladık. Yeni kurulan bir ekip olarak sunulan imkânları ve değerli Erbaa halkının desteğini iyi değerlendirerek sağlam adımlarla gelişip büyüyoruz. Tiyatro kültürünün yerleşmesiyle geleceğe daha umutlu bakabiliyoruz. Erbaa’mızın tanıtımı ve oyunumuzu farklı şehirlerdeki tiyatro severlerle buluşturmak adına turne hazırlıklarına başladık. Son olarak gösterilen yoğun ilgiye ve emeği gecen herkese teşekkür ederim.” diye konuştu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]