• 0

24 Şubat 2021, 03:00 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

ABY, 'Bugün değilse ne zaman?' dedi

ABY, 'Bugün değilse ne zaman?' dedi

Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat İl Başkanı Yakup Orakçı, Tokat Milletvekili ve Meslektaşı Av. Özlem Zengin'e destek verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat İl Başkanı Yakup Orakçı Tokat Güneş Haber Gazetesine verdiği ilanda şu sözlere yer verdi.  
 
Son günlerde Ak Parti Grup Başkanvekili ve Tokat Milletvekilimiz  Özlem Zengin'e gerek siyasi söylemlerle ve gerekse sosyal medya üzerinden yapılan haksız itham ve çirkin saldırılara karşı sessiz kalmamız mümkün değildir.
 
Bir hukukçu olan Sayın Özlem Zengin'in siyasi kimliğinin yanında  meslekdaşımız olarak gazeteci kimliği olduğu unutulmamalıdır. Zengin, uzun yıllar ülkemizin televizyon kanallarında gündemin en can alıcı konularını birikimlerini ve fikirlerini aktarabilecek kadar yüreklilik göstermiştir. Bugün sosyal medya üzerinden patavatsız ve çirkin saldırı yapanların aksine, ülkesine, milletine ve memleketi Tokat'a hizmet eden bir siyasetçi, hak ve doğru sözden ayrılmayan bir hukukçu, devşirme bilgilerden uzak fikri ve vicdanı hür bir gazeteci ve yerinde şefkatli bir annedir.
 
Sözleri, tavırları ve hareketleriyle tuttuğunu koparan, başında taşıdığı her şapkanın hakkını veren Meslektaşımız ve Tokat Milletvekilimiz Özlem Zengin'in bugün değilse ne zaman yanında olacağız.
 
Bu sebeple, öncelikle Tokat'ımızın bir evladı, bir gazeteci meslektaşımız ve son yıllarda ülkemiz gündemine imza atan bir siyasetçimize Anadolu Basın Yayın Birliği Tokat İl Başkanlığı olarak yanındayız ve  dimdik duruyoruz, diyebiliyoruz. Ve bu kapsamda aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sivil toplum kuruluşlarımızı da vekilimize sahip çıkmaya davet ediyoruz.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]