• 0

25 Şubat 2021, 16:05 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta okullar, yüz yüze eğitime hazırlanıyor

Tokat'ta okullar, yüz yüze eğitime hazırlanıyor

Tokat'taki okullarda, 1 Mart'ta başlaması planlanan yüz yüze eğitim öncesi İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkiye genelinde belirli sınıflarda 1 Mart'ta yeniden yüz yüze eğitimin başlatılması planlanırken, Tokat Milli Eğitim Müdürlüğü ekiplerince kentteki okullarda dezenfeksiyon çalışmalarına hız verildi. Ekipler, kent merkezindeki ilkokul, ortaokul ve liselerdeki sınıfları dezenfekte etti. Çalışmaların, okulların açılacağı 1 Mart'a kadar tamamlanması hedefleniyor.
 
 
Temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarının il genelinde devam ettiğini söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, "15 Şubat'ta bazı kademeleri eğitim- öğretime başlatmıştık. 1 Mart'tan itibaren de 8'inci ve 12'nci sınıflarımızı yüz yüze eğitime başlatacağız. Okullarda dezenfeksiyon ve temizlik çalışmaları yapılıyor. Okullarımıza maskelerimizi gönderdik ve tüm tedbirlerimizi aldık. Öğrencilerimizi bekliyoruz. Öğrencilerimiz evlerinde bunaldılar. Benim tüm vatandaşlardan ricam; temizlik, maske ve mesafe kurallarına sıkı şekilde uysunlar, ellerini taşın altına koysunlar. Çocuklarımız gerçekten eğitim ve öğretimden uzun süre mahrum oldu" dedi.
 
DHA-Genel - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]