• 0

08 Mart 2021, 07:29 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Almus'un 'Şehri Sefa Evleri' cezbediyor

Almus'un 'Şehri Sefa Evleri' cezbediyor

Almus Belediye Başkanı, turistlerin konaklamasına yönelik olarak planladığı Almus Şehri Sefa evleri hizmete açıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Almus Belediye Başkanı Bekir Özer yaptığı açıklamada, “2019 yılında ihalesini yaptığımız 2020 yılında inşaatını başlattığımız Almus Şehri Sefa evlerimiz hizmete açılmıştır. 2020 yılında ikinci ihaleyi yaptık. Evlerin yanındaki boş arsaya ana bina projemizi yaptırdık, inşaat ruhsatını imzaladık nisan ayı içerisinde inşaatına başlamayı planlıyoruz” dedi.
 
Projenin Almus'un ilk projesi olduğunu ifade eden Özer, “İkincisi, üçüncüsü ve eski tek lojmanları içinde görüşmelerimiz ve projelerimiz devam etmektedir. Hemşehrilerimiz ve misafirlerimiz güle güle kullansın. Almus ve Almuslu her şeyin en güzeline layıktır. Memleketimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
 
 
Almus’u bir cazibe merkezi haline getirmeyi planladıklarını anlatan Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, “Bu cennet bahçesi ilçemizi küçük eksiklikler sebebiyle yeterince değerlendiremiyoruz. Almus’u insanların gelip kaldıkları, konakladıkları, huzur buldukları bir yer haline getiriyoruz. Bu ilçemizin ekonomisine de ciddi katkılar sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.
 
Temiz havasıyla, suyuyla, yaylalarıyla Almus’un sporcular için bulunmaz bir kamp yeri olduğunun altını çizen Bekir Özer, “Biz gayret edersek, şehrimizin makus talihini yeneriz. Bu konularda bizlere desteğini esirgemeyen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]