• 0

18 Kasım 2017, 09:08 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Hanımeli'li Kadınlar Sonbaharın Tadını Çıkardılar

Hanımeli'li Kadınlar Sonbaharın Tadını Çıkardılar

Behzat Hanımeli Kültür ve Sanat merkezi tarafından sonbahar mevsiminin en güzel yaşandığı dönemde hanımlara ve çocuklara yönelik yürüyüş etkinliği düzenlendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Behzat Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi tarafından sonbahar mevsiminin en güzel yaşandığı dönemde hanımlara ve çocuklara yönelik yürüyüş etkinliği düzenlendi.
 
 
Tokat’ın doğal güzelliklerini tanıtmak amacıyla, kültür ve sosyal etkinlikler çerçevesinde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, doğasever öğrenciler ve aileleri, eğitmenleri eşliğinde 1,5 kilometreye yakın bir parkurda ağaçların sararan yaprakları ve iğne yapraklı orman ağaçları arasında adeta ortaya kartpostallık manzaralar çıkaran doğa harikası bir bölgede ve bol oksijenli bir parkurda yürüyüşünü gerçekleştirdi.
 
Doğa yürüyüş parkurunda düzenlenen etkinlikle ilgili konuşma yapan Tokat Belediyesi Behzat Hanımeli Kültür ve Sanat merkezi Müdiresi Arzu Arslan; “Behzat Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi olarak ara ara hanımlarımıza ve çocuklarımıza yönelik bu tür programlar yapıyoruz. Hanımlarımız ve çocuklarımız Sonbaharın ahengini yerinde görsün, bu güzel sonbahar gününde toprakla temas etsin istedik. Tokat’ımız hem kültürel yönden hem de doğa yönünden çok farklı ve büyük zenginliklere sahip. Bizlerde bunun farkına varmak, hanımlarımıza bu güzellikleri göstermek amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik.
 
Hayalini kurduğumuz bütün duyguları Hanımeli Merkezlerimizde bir araya gelerek yaşamaya başladık. Biz daha önce bu tür imkânlara istesek bile ulaşamıyorduk. Bu fırsatı bizlere sunan başta Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu olmak üzere tüm emeği geçenlere tüm hanımlarımız ve çocuklarımız adına teşekkür ediyoruz” dedi.
 
 
Engelli oğluyla birlikte Hanımeli Merkezlerinin düzenlediği tüm etkinliklere katıldığını belirten Şengül Kip ise; “Bu tür faaliyetlerden çok memnunuz. Hanımeli Merkezlerinin düzenlediği tüm etkinliklere katılmaya gayret ediyoruz. Oğlum engelli olduğu için, kurslara tam zamanlı olarak katılamasam da bu tür etkinliklere mutlaka katılıyorum. Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese böyle güzel imkânlar sundukları için teşekkür ederim. Bu tür etkinliklerin devamını diliyorum” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]