• 0

27 Mayıs 2021, 15:12 - Anasayfa // KÜLTÜR/TURİZM Haberi yazdır

Anadolu Hotel turizm yatırımlarını artırıyor

Anadolu Hotel turizm yatırımlarını artırıyor

Türkiye'nin saygın oteller zincirini işleten hemşerimiz iş adamı Gün Emre İçer, turizme yönelik yatırımlarına yenilerini ekliyor. Anadolu Hotel son olarak, TES-İŞ Sendikasının Didim'deki otelini de bünyesine kattı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kısa adı TES-İŞ olan Türkiye Enerji Su ve Gaz İşçileri Sendikasının Didim’deki otelini ihale ile satıldı. Sendikanın Aydın İli, Didim İlçesi, Altınkum Mahallesindeki 106 bin metrekare alanlı Turizm İşletme Belgeli 5 yıldızlı Oteli (Tatil Köyü) yapılan ihale sonucunda Gün Emre İçer satın aldı.

Anadolu Hotel grubunun bünyesinde Ankara’da 2 Didim’de 1 Bodrum’da da bir olmak üzere toplam 4 oteli bulunuyordu. Böylece Grubun otel sayısı beş oldu.
 

BEŞİNCİ OTEL 362 ODALI VE BİN YATAK KAPASİTELİ

Geçtiğimiz günlerde yapılan ihale ile işadamı Gün Emre İçer tarafından alınan Eski İsmi Adrina beach Didim Otel yeni ismi  Palm Wings Didim otel 362 oda ve 1000 yatak kapasiteli, Türkiye’nin en gözde kentlerinden Ege’nin incisi Aydın’a bağlı Didim’de Mükemmel bir donanıma sahip olan otel  tatilciler  için uygun koşullarda konaklama imkanı sunmakta, aynı zamanda  düzenlenen yönetici ve üye eğitim seminerlerine ev sahipliği yapacak.

TÜRK TURİZMİ ÖNEMLİ BİR İSTİHDAM KAPISI

Salgın hastalık döneminde Türk Turizmin düşük kapasite ile çalıştığını, buna karşılık önümüzdeki yıldan itibaren ciddi bir sıçrama kaydedeceğini anlatan İş Adamı Gün Emre İçer, “Biz de ülkemize döviz kazandıracak, cari dengeye destek olacak bir alanda yatırımlarımızı geliştiriyoruz. Ayrıca turizm sektörü önemli bir istihdam kapısıdır. İnsanlarımıza yeni iş imkanları açmak bizleri mutlu ediyer” diye konuştu.

Yeni aldığı otel ile ilgili açıklama yapan başarılı İş adamı Gün Emre İçer “Ülkelerin ekonomik ve sosyokültürel alanda kalkınmalarını sağlayan ve “bacasız sanayi” dolaylaması ile gayri safi yurt içi hasılanın artmasında görev üstlenen turizm, günümüzde önemli bir küresel faaliyet konumundadır” dedi.
 

YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Anadolu Hotel Grup Sahibi Gün Emre İçer açıklamasını, “Turizm; temelde insanın içinde var olan merak ve ilginin tatmin edilmesi olarak tanımlanabilir. Yeni yerleri ve kültürleri keşfetmeye her zaman ilgi duyan insanoğlu, eski çağlardan bugüne farklı diyarları ziyaret ederek kendi kültürünü o ülkeye taşımış ve oradan da kültürel unsurları bünyesine katmıştır, Bizde bu anlayışla daha fazla vatandaşımızı istihdam etmek, Ülkemize katkı sağlamak amacı ile var olan yatırımlarımıza bir yenisini daha eklemiş bulunuyoruz, Türk ekonomisine ne kadar katkı sunarsak kendimiz o kadar mutlu sayacağız” ifadeleri ile tamamladı.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer KÜLTÜR/TURİZM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Sunny Ürünleri'nden "Seetalk Akıllı Mikrofon"un mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ'ın röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]