• 0

27 Kasım 2017, 19:13 - Anasayfa // SAĞLIK Haberi yazdır

Erdoğan Dal Tekrar Başkan Seçildi

Erdoğan Dal Tekrar Başkan Seçildi

Türk Sağlık Sen Tokat Şubesi'nin 6'ıncı Olağan Genel Kurulu'nda tek liste ile seçime giden Erdoğan Dal tekrar başkan seçildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türk Sağlık Sen Tokat Şubesi’nin 6’ıncı Olağan Genel Kurulu'nda tek liste ile seçime giden Erdoğan Dal tekrar başkan seçildi.
 
 
Kent merkezinde özel bir işletmede yapılan Türk Sağlık Sen 6’ıncı Olağan Genel Kurulda tek liste ile seçime giden Erdoğan Dal tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.
 
Gerçekleştirilen genel kurula Tokat MHP İl Başkanı Onur Çalışkan, Türk Eğitim Sen Tokat Şubesi Başkanı Hakan Akkaya, delegeler ve davetliler katıldı.
 
Kongrede tek liste ile tekrar başkan seçilen Erdoğan Dal konuşmasında, “Türkiye sevdamız emek için kavgamız diye çıktığımız yolda kurulduğumuz günden bugüne geçen çeyrek asırda başımızın hep dik olması bizim en önemli gurur kaynağımızdır. 28 Şubat’tan 15 Temmuz’a, çözüm sürecinden toplu sözleşmelerde yaşananlara kadar duruşumuz her zaman hep aynı inancımız tam tavrımız cesur ve yüreklice, kararımız ise hep doğrudan ve ülkemizden yana olmuştur” dedi.
 
Gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulda yönetim şu şekilde;
 
Şube Başkanı
Erdoğan Dal
 
Başkan Yardımcıları
Muhammet Şirin
Turgut Yetigin
Cüneyt Bozkurt
Neşe Arslan
Mustafa Karaca
Ali Arslan
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SAĞLIK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]