• 0

27 Kasım 2017, 19:24 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Polat, 'Yeni Kadrolarımızla, Daha Güçlü, Yola Devam'

Polat, 'Yeni Kadrolarımızla, Daha Güçlü, Yola Devam'

İlçe Kongreleri sonrası ilk İlçe Başkanları toplantısını yapan AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, "Yeni Türkiye'nin temelleri atılırken bizlerde Teşkilatlarımızı yenileyerek yeni Tokat'ın temellerini attık. Yeni kadrolarımızla birlikte daha da güçlenerek yolumuza devam ediyoruz" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İlçe Kongreleri sonrası ilk İlçe Başkanları toplantısını yapan AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, “Yeni Türkiye’nin temelleri atılırken bizlerde Teşkilatlarımızı yenileyerek yeni Tokat’ın temellerini attık. Yeni kadrolarımızla birlikte daha da güçlenerek yolumuza devam ediyoruz” dedi.
 
 
Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat İlçe kongreleri sonrası Merkez İlçe kongresinin de yapılmasının ardından parti binasında ilk İlçe Başkanları toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya göreve yeni seçilen Ak Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, göreve yeni seçilen Erbaa İlçe Başkanı Mustafa Kök, göreve yeni seçilen Niksar İlçe Başkanı Kemal Yılmaz, göreve yeni seçilen Almus İlçe Başkanı Şeref Yılmaz, göreve yeni seçilen Artova İlçe Başkanı Devran Zeytin, göreve yeni seçilen Sulusaray İlçe Başkanı Bahattin Uygun, göreve yeni seçilen Zile İlçe Başkanı Yusuf Güzel, göreve devam eden Pazar İlçe Başkanı Celal Akın, göreve devam eden Yeşilyurt İlçe Başkanı Mutlu Özügenç, göreve devam eden Reşadiye İlçe Başkanı Av. Sefa Yiğit, göreve devam eden Başçiftlik İlçe Başkana Kemal Güler, göreve devam eden Turhal İlçe Başkanı Abdullah Ay’ın Başkan vekili katıldı.
 
Kongreler sonrası gerçekleşen ilk İlçe Başkanları toplantısı sonrası konuşan Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat 2019 seçimlerinin önemine değinerek, 2019 sonrası Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine fiilen geçiş olacağına dikkat çekti. Yeni bir Türkiye’nin temellerinin atılacağını söyleyen Başkan Polat, “2019 seçimleri çok ama çok önemli, bilindiği gibi artık yeni bir sisteme geçtik. Ak Parti her alanda olduğu gibi yine ülkemizi rahata, refaha kavuşturacak bir sistemi milletimizin huzuruna getirerek anlının akıyla çıktı. Şimdi önümüzde 2019 seçimleri var bu seçimle birlikte ülkemiz yeni bir sisteme geçmiş olacak. Bu sistemle Türkiye gücüne güç katacak, tabi ki ülkemizin güçlenmesini istemeyen şer odakları hem içeride hem dışarıda rahat durmuyorlar. Bizler Ak Parti Teşkilatları olarak dün olduğu gibi bugünde uyanık olup vatandaşlarımızı bilgilendirmek zorundayız” dedi.
 
“YENİ TÜRKİYE, YENİ TOKAT”
 
Yeni Türkiye’nin temelleri atılırken bizlerde Teşkilatlarımızı yenileyerek yeni Tokat’ın temellerini attık, diyen Başkan Polat, “Yeni Türkiye yolunda sağlam adımlarla ilerlemek için teşkilat çalışmalarımıza her zaman önem verdik. Eylül ayından itibaren gerçekleştirdiğimiz ilçe kongrelerimizle ilçe teşkilatlarımızda yeni kadrolar oluşturduk. AK Partimize hizmet yolunda bayrağı yeni neferlerimize devretmiş olan teşkilat mensuplarımızı şükran duygularımızla anarken ülkemizin içinde bulunduğu zor günlerde yeni kadrolarımızla birlikte daha da güçlenerek yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.064 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]