• 0

09 Temmuz 2021, 15:33 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

İzmir'e hoşgeldin Mehmet Şahne

İzmir'e hoşgeldin Mehmet Şahne

İzmir'e hoşgeldin Mehmet Şahne

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Anadolu'nun yiğitleri üstlendiği her türlü görevi alnının akıyla yapar yerine getirir ve zirveye çıkarır. İzmir halkının sizden istekleri var Sayın Müdürüm.
 
İzmir halkı uyuşturucu ve hap satanları istemiyor, kadına şiddeti asla istemiyor. Sokaklarda cirit atan pisipokatta istemiyor. İzmir halkı saygı sevgi ve huzurdan başka hiçbir şey istemiyor.
 
Sizin bu konulara ne kadar duyarlı olduğunuzu biliyor ve takdir ediyoruz. İzmir'de kaldığınız süre içinde bu asil İzmir halkı sizi başının tacı yapacak ve bağrına basacaktır biz eminiz sizde emin olun Sayın Müdürüm.
 
İzmir halkı, esnafı ve bürokratlarıyla iş birliği içinde olacak huzur ve mutluluk içinde sizi bağrına basacaktır bundan son derece eminim. Tatlı dilli güler yüzlü halk adamı İzmire hoş geldin Emniyet Müdürü Mehmet Şahne.
 
Gazeteci ve Televizyoncu
A. Erol Diker
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Sunny Ürünleri'nden "Seetalk Akıllı Mikrofon"un mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ'ın röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]