• 0

28 Kasım 2017, 14:18 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Göçer, Tokat Vakfı'nın Düzenlediği Kahvaltıya Katıldı

Göçer, Tokat Vakfı'nın Düzenlediği Kahvaltıya Katıldı

Tokat Milletvekili Celil Göçer, Ankara'da Tokat Vakfı tarafından düzenlenen sabah kahvaltısında üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Milletvekili Celil Göçer, Ankara’da Tokat Vakfı tarafından düzenlenen sabah kahvaltısında üniversite öğrencileri ile bir araya geldi.
 
 
Tokat Vakfı Başkanı Mustafa İpek’in de bulunduğu kahvaltıda öğrencilerle sohbet gerçekleşti.  Ev yapımı birbirinden leziz ürünlerin yer aldığı tanışma ve kaynaşma amacıyla düzenlenen etkinliğe Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ve birçok bürokrat da katıldı.
 
Öğrencilerle bir süre sohbet eden Prof. Dr. Göçer, üniversite öğrencilik yıllarının bir insanın hayatında geleceğini şekillendirmesi açısından çok önemli olduğunu belirtti. Tokatlı gençlerin çok zeki olduğuna inandığını ifade eden Göçer, “Bu yılları iyi değerlendirmek ve okunulan bölümle alakalı tüm bilgileri en ince ayrıntısına kadar öğrenmek durumundasınız. Sanatınızda uzmanlaştığınız ölçüde verimli olabilir ve ülkemizin kalkınmasında aktif rol üslenebilirsiniz. Tokatlı gençlerimizin çok zeki olduğuna inanıyorum. Gençlerimiz çalışırlarsa ve gayret ederlerse büyük başarılara imza atacaklardır dedi” dedi.
 
Prof. Dr. Göçer, kaynaşma ve tanışma kahvaltısını düzenleyen Tokat Vakfı yetkililerine böylesine anlamlı bir etkinliği düzenledikleri için teşekkür etti.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.061 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]