• 0

02 Ağustos 2021, 15:36 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

MHP İl Başkanı İpek, 'Yandık, kül olduk neredesiniz?'

MHP İl Başkanı İpek, 'Yandık, kül olduk neredesiniz?'

MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek son günlerde ülkemizde etkili olan ve herkesi derinden etkileyen orman yangınları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek açıklamasında"Birçok vatandaşın evi, çiftliği, tarlası yanarken; ormanlık alanları kendisine yuva edinen yüz binlerce masum canlımız yuvasız kaldı yüzlercesi de ne yazık ki telef oldu. Daha önce ağaç kesilecek diye ortalığı ayağa kaldıranlar bugün yanan ormanlarımız için bir harekette bulunmamaktadır. Hayvan Hakları bizim meselemizdir diyenler o yangınlarda yanan ve telef olan hayvanlar varken siz neredesiniz?
 
 
VATAN DİYE BİR DERDİNİZ YOK
 
Açıklamalarına devam eden İpek "Orman yangınlarında ciğerlerimiz yandı kor oldu. Nerede bir ağaç kesilecek diye ortalığı ayağa kaldıranlar, yangınlar sürerken burada göremedik sizleri! Çünkü sizin vatan diye bir derdiniz millet diye bir parçanız olmadı... Sahillerde gezip eğlenirken, o yangınlara yine vatanını ve bayrağını sevenler koştu. Biz yansak da burada, ölsek de burada, kalsak da buradayız. Çünkü Vatan da biziz, Millet de biziz."
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]