• 0

02 Aralık 2017, 03:07 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Tozanlı Rastgele, Yazın Toz Duman, Kışın Çukur Çamur

Tozanlı Rastgele, Yazın Toz Duman, Kışın Çukur Çamur

Tozanlı'da vatandaşlar tepkilerini göstermek için yoldaki göletlerde balık tutmaya başladılar.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tozanlı'da vatandaşlar tepkilerini göstermek için yoldaki göletlerde balık tutmaya başladılar.
 
 
Tozanlı'da vatandaşlar tepkilerini göstermek için, Çilehane Çat köyü arasındaki yolda göletlerde balık tutmaya başladılar. Bölge halkı, yetkililerin 7 yıldır duyarsızlığına adeta isyan ediyorlar. Tozanlı yolundan gelen gecen yurt içinde ve yurt dışında yaşayıp, Tatile gelenler ile Almus’un doğal güzelliğini gezmeye gelenler Tozanlı neden sahipsiz, kimse bakmıyor mu bu yollara diye sorulara cevap vermekten yorulduklarını söylüyorlar, siyasetçiler ne iş yapıyor. Siz gazeteciler bu yolların halini gördüğünüz halde siz niçin yazmasınız diyerek bize haklı eleştirilerde bulunuyorlar. Tozanlılar kendilerini sahipsiz görüyor. Bu kadar zamanda bu yolun bitirilememesi Almus’ta siyasetin ve siyasetçinin eksikliğinin yanında biz gazetecilerinde sorumsuzluğunu da gösteriyor.
 
 
Bazı Tozanlı vatandaşlar bize itirafta bulundular, Tozanlı'nın her zaman ikinci planda tutulduğunu söyleyip, bu yol başka bir ilçenin yolu olmuş olsaydı, hep beraber, Ankara'ya yürür meclisin önünde yatardık. Bizim Tozanlı da birlikte hareket etme özelliğimiz maalesef yok diyorlar. Tozanlı'nın bu doğal güzelliğine, Almus Barajı'na Bu yollar yakışmıyor. Biz gurbette yaşayan akrabalarımızı, hemşerilerimizi İlçemize davet ediyoruz sağ olsunlar geliyorlar ama toz bulutu veya çamur içinde kayboluyorlar, Araçlarında amortisör kalmıyor diye söylediler.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]