• 0

12 Ağustos 2021, 14:38 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

'Siyasileri projeleri ile konuşacak siyaset sahnesine davet ediyorum'

'Siyasileri projeleri ile konuşacak siyaset sahnesine davet ediyorum'

Tokat Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ali Daldan Tokat Basın Mensupları ile düzenlenen kahvaltıda bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ali Daldan Tokat Basın Mensupları ile düzenlenen kahvaltıda ekonomi, tarım, sağlık ve birçok ülke gündemi üzerine açıklamalarda bulundu.

TÜRKİYENİN YÜKSELEN YILDIZI YENİDEN REFAH PARTİSİDİR

Tokat Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ali Daldal   ‘’Çok kıymetli basın mensupları İl kongremiz ile alakalı yapmış olduğumuz basın toplantısına hoş geldiniz. Öncelikle yapacağımız basın toplantısı Tokat’ımıza ülkemize ve milletimize hayır getirmesini diliyorum. Her ne kadar yeni kurulmuş bir parti olsak ta kökleri ruhu 1969 yılına uzanan bir siyasi partiyiz. Partimiz kurulduğu günden itibaren 81 ilçe ve 890 ilçede teşkilatlanmış durumdadır. Türkiye’nin yükselen yıldızı Yeniden Refah Partisidir. Partimizin kuruluş amacı bu aziz millete hak ettiği değeri kazandırmaktır’’.
 

ÖNCELİĞİMİZ EKONOMİDİR

Yeniden Refah Partisi Tokat İl Başkanı Ali Daldal ’’Ekonomi, adalet, sosyo-kültürel anlamda iktidara geldiğimizde 3 veya 6 aylık dönemde hızlı bir şekilde hamleler gerçekleştireceğiz. Enerji ile alakalı 6 aylık ve 1 senelik projeler ile 45 milyar dolar devlet hazinesine kazandıracağız. Tarım ile ilgili yapacağımız projelerle de yılda 27 milyar dolar totalde ise 150 milyar doları zamsız vergisiz bütçeyi ekonomiye kazandıracağız. Yapacağımız bazı projeler ise şu şekildedir;

Burslar ülke geleceğine yatırım olarak hibe edilecektir.
1 defaya mahsus olmak üzere vergi borçları silinecektir.
Dış ülkelerde yaşayan vatandaşlarımıza yönelik çifte standart uygulamalarını ortadan kaldıracağız.
Eğitim sistemi yeni nesle uygun bir şekilde yapılandırılacıktır.
Temel gıda maddelerinde vergi sıfırlanacaktır.
Asgari ücretten vergi alınmayacak ve asgari ücretten emekli olanların maaşı asgari ücretten az olmayacaktır.
Elektrik üretimi için talep eden her vatandaşa arazisi ve altyapısı uygunsa lisans verilecektir.
 
SOSYAL YAŞAM ALANLARI GELİŞTİRELECEKTİR
 
Yeniden Refah Partisi Tokat İl Başkanı Ali Daldal    ‘’ Mahalle köy ayrımı olmaksızın her yerleşim yerlerine sosyal alan yapılması için çalışmaları olduğunu ifade eden Ali Daldan’’ Her köy ve Mahallede spor alanı yapılacaktır. Sosyal yaşam alanları geliştirilecektir. Avrupa da olduğu gibi mezra veya taşra hekimlikleri kurulacaktır. Duruma göre her 5-10 köye 1 doktor ve 1 ziraat mühendisi atanacaktır. Çevremizi koruyacağız ve Çevre Kanunu ve yönetmeliğini gelişmiş ülkeler seviyesine yükselteceğiz. Kalkınma  ve üretim hamlelerini başlatarak üretimi destekleyeceğiz. Çiftçilerin gübre ilaç gibi ürünleri kolaylıkla alması için bu ürünler üzerinde vergi sıfırlanacaktır.’’
 
Açıklamalarına devam eden Ali Daldal ‘’Türk siyasetinden beklentimiz projelerin konuşacağı bir siyaset sahnesine davet ediyorum. Bizim dünya sahnesinde kabul gören projelerimiz var. Elimizdeki projeleri diğer Partilerle paylaşmaya hazırız. Yeniden Refah Partisi her parti ile bir araya gelip konuşabilir. Necmettin Erbakan’ın mirası proje geliştirmektir. Türkiye’yi Dünya da ilk beş ekonomi arasına sokmaktır. Biz doğruya doğru yanlışa da yanlış diyoruz’’.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]