• 0

15 Ağustos 2021, 14:32 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Kardeşlik kazanacak'

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Kardeşlik kazanacak'

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut Muharrem Ayı münasebetiyle Tokat-Almus Görümlü Kasabası Cem Evi'ni ziyaret ederek birlik ve kardeşlik mesajları verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Muharrem Ayı münasebetiyle Görümlü Kasabası Cem Evi'ni ziyaret ederek burada birlik ve kardeşlik mesajları veren MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "Muharrem Ayı münasebetiyle Görümlü Beldemiz Cemevini ziyaret ettik. Anadolu Bektaşilik geleneğinin güzel yürekli evlatlarıyla biraraya geldik. Dedemiz Ahmet Şahin tarafından misafir edildik. Muharrem Ayı içerisinde bulunmamız nedeniyle, Anadolu Bektaşiliğinin “7 Ulu Ozanı” arasında kabul edilen Kul Himmet ve aynı yerde medfun Molla Habip’in kabirlerini ziyaret ederek dua ettik.

Görümlü Belediye Başkanımıza ve Bektaşi Dedelerimize misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür ediyorum".
 
 
BİR OLDUK,BİR OLACAĞIZ

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut"Ne yaparsanız yapın, İstediğiniz pusuyu kurun, Dilediğiniz tezgahı çevirin. Bu topraklarda düşmanlık değil, Birlik ve kardeşlik kazanacak. Size inat, Daha çok kucaklaşacak, Daha çok sarılacağız. Alevisiyle-Sünnisiyle dün, bugün ve yarın. Bir olduk, Bir olacağız."
 
BU TOPRAKLARDA SİZİ GÖRMEK BİZLERE MUTLULUK VERDİ

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut'un ziyaretinden memnun olduklarını dile getiren Görümlü Belediye Başkanı Ali Güneş, "Bu topraklarda sizleri görmek bizi çok memnun etti. Yapılan bu ziyaret ile hepimizin bir olduğunu birkez daha gösterdik. 10 Muharrem ayı hepimize hayırlı ve uğurlu olsun".

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut'a ziyareti sırasında MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, İl Genel Meclis Üyesi Veli Gökyıldız İl Başkan Yardımcıları, Almus belediye Başkanı Bekir Özer Almus ile  MHP İlçe Başkanı Mehmet Arslantaş eşlik etti.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.105 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]