• 0

17 Ağustos 2021, 13:41 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

MHP Turhal İlçe kendi mülküne kavuşuyor

MHP Turhal İlçe kendi mülküne kavuşuyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turhal İlçe Başkanlığı Milletvekili Yücel Bulut'un başlattığı kampanya sonrasında ilçe binası satın aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, “Bugün ilimizde hareketimize yeni bir mülkiyet katmanın haklı gururunu ve sevincini yaşadık. İl Başkanlığımızdan sonra Turhal ilçemizde de ilçe binamızın tapusunu aldık. Başta kampanyamızı başlatan Sayın Milletvekilimiz Av. Yücel BULUT’a, Turhal İlçe Başkanmız Sayın Hakan KARSLI Beyefendi’ya, Ülküdaşımız Sadi Bahçeçi'ye, Turhal İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize ve helal kazançları ile sağladıkları bağışlar ile bizlere hem maddi hem manevi destek sağlayan tüm Ülküdaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.
 
Ülkücü hareketin, bir dava ve gönül hareketi olduğunu, bu ülkü çerçevesinde hareket ettiğini ifade eden MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Ülkücü hareketin faaliyetlerini daha nezih bir ortamda yapabilmeleri açısından mülkiyet çok önemlidir. İlçe binamızın alınmasında ülküdaşlarımız büyük özveri göstermişlerdir. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” diye konuştu.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]