• 0

27 Ağustos 2021, 13:52 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

MHP Merkez İlçe'den 'Aşını ol' kampanyası

MHP Merkez İlçe'den 'Aşını ol' kampanyası

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel, Tokat'ta aşı olmayan vatandaşları aşı olmaya davet ederek, 'Ülkemizin, şehrimizin normalleşmesi için aşılarımızı olmamız gerekiyor. Tokat'ın sağlık haritasının da mavi olmasını istiyoruz. Farkındalık için hastanelerimizi ziyaret ediyoruz' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Merkez İlçe Teşkilatı, “Aşıya Teşvik ve Farkındalık” programı düzenleyerek “Aşını Ol” kampanyası başlattı.  MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel yaptığı açıklamada, “Sayın Vekilimiz Yücel Bulut ve İl Başkanımız Mustafa İpek, Ankara’da toplantıda oldukları için etkinliğimize katılamadılar. Öncelikle onların selamlarını hem Tokatlılara hem de sağlık çalışanlarımıza iletmek istiyorum” ifadelerini kullandı.
 

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA MİNNETTARIZ

Tokat’ta hastane ziyaretini gerçekleştiren, aşı olan vatandaşlarla sohbet eden Murat Yücel, “Salgın hastalık döneminde sağlık çalışanlarımız çok fedakârlık gösterdiler. Özveri ile çalıştılar kendilerine canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Vatandaşlarımızın sağlık çalışanlarına destek vermeleri, onların işlerini kolaylaştırmaları gerekiyor. Şimdi 1100 civarında vatandaşımızın aşı olması durumunda Tokat’ın aşı haritası, sağlık haritası maviye dönecek. Bu noktada biz de teşkilat olarak destek verelim dedik ve harekete geçtik. Halkımızı aşı olmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

SORUMLULUK HERKESTE

Hasta olanların, vefat edenlerin büyük çoğunluğunun aşı olmayanlar olduğuna dikkat çeken MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel, “Sağlık bizim için ne kadar önemliyse, salgın hastalık dönemlerinde bizim hastalanmamamız, hastalığı başkalarına bulaştırmamamız da o kadar önemlidir. Bu sorumluluk bilinci ile hareket ederek herkesin aşı olmasını istiyoruz. Sadece aşı olmak değil, mesafeye, hijyene dikkat etmemiz gerekiyor. Ayrıca maskeyi de bir tarafa bırakmamız gerekiyor. Bu hastalığı aşmak bir kişinin değil, toplum olarak herkesin görevidir” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]