• 0

02 Eylül 2021, 15:59 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

9'ncu Tokat Tarım, Hayvancılık, Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı açılıyor

9'ncu Tokat Tarım, Hayvancılık, Gıda ve Yöresel Ürünler Fuarı açılıyor

Tokat Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Yöresel Ürünler Fuarı 9. Yılında yeni teknolojiler, yeni yöntemler ve yeni ürünler ile birlikte sektörü bir araya getirmeyi hedefliyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) denetiminde Pars Fuarcılık tarafından 28 Eylül-2 Ekim tarihleri arası düzenlenecek olan Fuar Türkiye’nin farklı yerlerinden firma ve ziyaretçiyi Tokat’ta buluşturuyor.
 
 
Yapılacak fuarın Tokat'ta önemli katkılar sağlayacağını söylen Pars Fuarcılık İşletme Sahibi Umut Kıranatlıoğlu, ''Fuarda 400’den fazla yerli ve yabancı firmanın katılımıyla toplam 10.000 m2 kapalı alana sahip Tokat Belediyesi Fuar alanında çeşitli illerden gelen sektör profesyonellerini ağırlayacak. Geçmiş yıllara oranlar fuarın bu yıl tokat tarım sektörüne olumlu katkılar sağlaması bekleniyor. Farklı firma temsilciliğinin tarımsal teknolojilerle ilgili tüm yeniliklerini sergileyeceği fuarda, tarım teknolojisini, ürünlerini, yenilikçi tarımsal kalkınma yöntemlerini tanıtmaya ve endüstri profesyonelleriyle verimli, doğru, yeşile duyarlı çevre dostu tarımsal üretim yöntemlerini paylaşılması amaçlanmaktadır. 28 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan Tokat Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Yöresel Ürünler Fuarı Tokat'ımıza hayırlı olsun'' dedi.
 
PARS FUARCILIK WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.065 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]