• 0

02 Eylül 2021, 18:12 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Özcan Özel, 'Memleket Partisi çizgisi olan bir partidir'

Özcan Özel, 'Memleket Partisi çizgisi olan bir partidir'

Memleket Partisi Tokat 1. Olağan İl kongresi Memleket Partisi Tokat İl Teşkilatı Parti binasında gerçekleştirildi. Memleket Partisi Yalova Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Özcan Özel'in katılımıyla gerçekleştirilen kongrede Dursun Bayram tekrar il Başkanlığına seçildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Yoğun katılımın olduğu kongre, Memleket Partisi Yalova Milletvekili Özcan Özel’in katılımıyla başladı. İstiklal Marşı okunduktan sonra Özcan Özel’in konuşması ile devam eden kongre oy verme işlemi ile sona erdi. Göreve tekrar seçilen Dursun Bayram ise katılan herkese teşekkür etti.

ŞİMDİLİK BİR İTTİFAK ARAYIŞI İÇİNDE DEĞİLİZ

Memleket Partisi Yalova Milletvekili Özcan Özel, ’Memleket Partisi olarak siyaset için şimdilik bir ittifak arayışı içinde değiliz. Tabi siyasette herşey olabilir, her an değişiklik yaşanabilir. Bizim öncelikli hedefimiz hukukun üstün kılınması ve Atatürk ilkelerine bağlı kalınmasıdır. 2023 Cumhurbaşkanlığı için adayımız aynı zamanda Genel Başkanımız olan Muharrem İnce’dir. CHP kuruluş ilkelerinden ayrılıp çizgisini bozmuştur. Memleket Partisi çizgisi olan bir partidir.’
 

ATATÜRK’E SAYGISI OLAN VE  TERÖR ÖRGÜTLERİNE BULAŞMAYAN HERKESE KAPIMIZ AÇIKTIR

Memleket Partisi Yalova Milletvekili Özcan Özel, ’Memleket Partisi; Atatürk’e saygısı olan ve Fetö ve Pkk gibi terör örgütlerine bulaşmamış bir parti olup, Herkese kapımız açıktır. Memleket Partisi insanları sağcı-solcu, alevi-sünni diye ayırmaz. Öncelik hedefimiz ekonomik kalkınma ve gençlerinin mutlu olmasıdır. Ülkemizde tenceresi kaynamayan, mutsuz genci olmayan bir Türkiye inşaa edeceğiz. Halkın Memleket Partisi'ne yoğun bir ilgisi var. Genel Başkanımız Muharrem İnce ile birlikte bu ülkeyi kalkındıracağız.
 
Yakup Orakçı - Hami İşler
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]