• 0

03 Eylül 2021, 19:11 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Yusuf Beyazıt, 'Tokat'a hizmet etmek bizim görevimizdir'

Yusuf Beyazıt, 'Tokat'a hizmet etmek bizim görevimizdir'

Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt yaptığı açıklama ile Tokat il ve ilçelerinde toplam 132 adet tabip kadrosunun açıldığını belirtti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt Sağlık Bakanlığı’na iletilen talep doğrultusunda 100. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası kapsamında Tokat İl ve ilçelerinde 14’ uzman olmak üzere toplam 132 Tabip kadrosuna yer verildiğini, Tokat’ın her alanda gelişmesine ve hizmet verilmesine katkıda bulunmak için çalışıldığını belirtti.

Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt ‘’Sağlık Bakanlığına taleplerimiz doğrulusunda 100. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası kapsamında Tokat’ımız ve İlçelerimiz için 14’ü uzman olmak üzere toplam 132 Tabip kadrosu açılmıştır. İlan edilen kadrolara atanacak doktorlarımıza ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. Tokat’a hizmet etmek bizim görevimizdir.’’

YAKUP ORAKÇI / Hami İŞLER
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]