• 0

04 Eylül 2021, 16:23 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Tokat'ta engelli ve aileleri kahvaltıda buluştu

Tokat'ta engelli ve aileleri kahvaltıda buluştu

Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şubesi, engelliler ve aileleri için müzikli kahvaltı düzenledi. Tokat Engelsiz Yaşam Parkı'nda yapılan etkinliğe engelli çocuklar ve aileleri katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Pandemi nedeniyle uzun süredir evlerde olan engelliler ve aileleri için Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şubesi müzikli kahvaltı programı düzenledi. Etkinliğe Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, engelliler ve aileleri katıldı. Kahvaltı programına katılanlar çalan müziklere eşlik ederek doyasıya eğlendi hem de arkadaşlarıyla bir araya gelerek güzel havanın tadını çıkardı. 
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Evinden dışarı çıkmayan pandemi münasebetiyle kendini koruyan ilk kez dışarı çıkan yine kardeşlerimizi gördük. Uzun süredir yine bir araya gelmeyen aileleri gördüm. Bu güzel ortamda yüzleri gülen güzel insanları gördüm. Yavaş yavaş pandemi sürecinin bitmesini de umut ediyoruz. Lakin bitti mi dersek herhalde yanlış söyleriz. Sonuçta yine hastalık devam ediyor. Aman dikkat etmek lazım. Şu mesafelerimize maskelerimize dikkat edelim. Aşılarımızı yaptıralım. Çünkü siz bizim için kıymetlisiniz, önemlisiniz, değerlisiniz" dedi.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]