• 0

06 Aralık 2017, 16:28 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Eroğlu, 'Çanakkale Ruhu İlimizi Saracak'

Eroğlu, 'Çanakkale Ruhu İlimizi Saracak'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nun projeleri arasında yer alan Kültür Turları her hafta düzenleniyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun projeleri arasında yer alan Kültür Turları her hafta düzenleniyor.
 
 
BAŞKAN EROĞLU: ÇANAKKALE RUHU İLİMİZİ SARACAK
 
Her hafta Tokat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Çanakkale ve Bursa İllerine düzenlenen kültür gezileri kapsamında çeşitli mahallelerden bayanlar turlara katılıyor.
 
Geçtiğimiz hafta Çanakkale Şehitlik ve Bursa illerine ziyareti giden Yeniyurt, Örtmeliönü, Çay, Derbent ve Bedestenlioğlu Mahallesi sakini bayanlar, halk günü toplantısına katılarak Başkan Eroğlu’na teşekkürlerini ilettiler.
 
Teşekkür ziyaretine gelen bayanlar, heyecanları ve duydukları memnuniyeti Başkan Eroğlu ile paylaşarak hem dua ettiler, hem de Çanakkale ve Bursa bölgesinden getirdikleri hediyeleri takdim ettiler.
 
Ayrıca 2018 Yılı Çanakkale Zaferi Kutlama Programını icra edecek Endüstri Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenleri de Tokat Belediyesi organizesinden ziyarete gönderildikleri Çanakkale'den dönerek, Başkan Eroğlu’nu ziyaret ettiler.
 
Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, tek amacımız gönüllere girmektir, hamdolsun bu geziler sayesinde binlerce annemizin, hanım kardeşimizin duasını alıyoruz dedi.
 
Başkan Eroğlu konuşmasında, “Kınalı Kuzuları yetiştiren, eli öpülesi annelerimizi her hafta Çanakkale'ye uğurluyor, binlerce dua ediyor, dua alıyoruz.
 
Bu hafta da Yeniyurt, Örtmeliönü, Çay, Derbent ve Bedestenlioğlu Mahallesi sakini değerli annelerimizi Çanakkale Şehitliğine ziyarete gönderdik. Ziyaret sonrasında bizlere teşekkürlerini iletmek için Halk Günümüze gelen annelerimizi belediyemizde misafir ettik. Allah onların dualarını eksik etmesin. İnşallah havalar elverdiği ölçüde Kültür Turlarımıza devam edeceğiz.
 
Çanakkale ruhunu yüreğinde hisseden öğrenciler, 18 Mart Çanakkale anma programında inşallah o ruhu yansıtacaklar. Çanakkale Şehitlik ziyareti sonrasında bizleri ziyaret ederek, teşekkürlerini ileten gençlerimize icra edecekleri programda başarılar dilerim.” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]