• 0

08 Eylül 2021, 15:42 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Altyapıda sorunlar tek tek çözülüyor'

Başkan Eroğlu, 'Altyapıda sorunlar tek tek çözülüyor'

Tokat Belediyesi şehrin dört bir yanında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, bir yandan devam eden çalışmaları yerinde incelerken bir yandan da vatandaşlarla buluşarak istek ve taleplerini dinliyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
7’den 77’ye her kesime el uzatan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Yarahmet Mahallesi Gaziosmanpaşa Bulvarı Hızarhane Caddesi’nde devam eden altyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekiplere kolaylıklar diledi.
 
Tokat’ta altyapı sorununu çözmek için çalışmaların yoğun bir gayretle devam ettiğinin altını çizen Başkan Eroğlu, “Emek ve yürek verilen her iş mükemmel oluyor. Ekiplerimiz Tokat’ta altyapı sorunu bulunan mahallelerimizi, bölgelerimizi bir bir çözüme ulaştırıyoruz. Özellikle kış ayları gelmeden yağmur suyu bertarafı konusunda ciddi çalışmaları gerçekleştirdik. Şuanda da Gaziosmanpaşa Bulvarı Hızarhane Caddesi’nde yağmur suyu bertarafı için yeni hat oluşturuyoruz. 900’lük büzlerle yaptığımız çalışma tamamlandığında bölgemizdeki sorunu da gidermiş olacağız. Altyapı çalışmalarımızın ardından yol ve kaldırımlarımızı düzenleyerek yolumuzu trafiğe açacağız. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
“EN BÜYÜK GAYRETİMİZ GÖNÜLLERDE YER EDİNMEK”
 
En büyük gayretinin gönüllerde yer edinmek olduğunu vurgulayan Başkan Eroğlu, esnaf ve vatandaşları ziyaretleriyle ilgili şunları söyledi: “Tokat’ın tüm sorunlarına el attık. Hamdolsun geldiğimiz nokta itibariyle şehrimizde hayata geçirdiğimiz vizyon projelerle şehrimize yeni bir ufuk açtık. Tabi bir yandan şehrimizde temel belediyecilik faaliyetleri konusunda çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürürken bir yandan da esnaflarımızı, vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, istek ve taleplerini dinliyoruz. Bizim en büyük derdimiz gönüllerde yer edinmektir. Hayır dualarını esirgemeyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. Bu şehir için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.”
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]