• 0

09 Eylül 2021, 18:05 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Kamu Sen, ile Ebru Karnak Güzellik Merkezi anlaşma imzaladı

Kamu Sen, ile Ebru Karnak Güzellik Merkezi anlaşma imzaladı

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu Tokat İl Temsilciliği ve bağlı şubeleri ile Ebru Karnak Güzellik Merkezi Güzellik Merkezi arasında Türkiye Kamu-Sen üyelerine özel indirim anlaşması imzalandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu Tokat İl Temsilciliği ve bağlı şubeleri ile Ebru Karnak Güzellik Merkezi Güzellik Merkezi işleteme sahibi Ebru Karnak arasında Türkiye Kamu-Sen üyelerine özel indirim anlaşması imzalandı.  Epilasyon, cilt bakımı hydrafacial , ipek kirpik, kaş kontürü ve güzellik adına birçok hizmetin bulunduğu Ebru Karnak Güzellik Merkezi'nde Türkiye Kamu Sen Konfederasyonu Tokat İl Temsilciliği ve bağlı şubesi üyeleri yüzde 30 özel indirimden faydalanacak.
 

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu Tokat İl Temsilcisi Hakan Akkaya, " Ebru Karnak Güzellik Merkez ile bir anlaşma imzaladık. Kamu-Sen üyelerimiz için Tokat'taki esnaflarımızla üyelerimize yönelik indirim anlaşması yapıyoruz. Bugün de onlardan bir tanesini gerçekleştirdik. Kendisi  yeni bir iş yeri açan Ebru Karnak hanımefendinin güzellik merkeziyle yaptığımız anlaşmayla üyelerimize tüm ürünlerde, tüm hizmetlerde yüzde 30 indirim anlaşması imzalamış bulunuyoruz.  Kendisine de bol bereketli kazançlar diliyoruz. Allah utandırmasın" dedi. 

 Ebru Karnak Güzellik Merkezi Güzellik Merkezi işleteme sahibi Ebru Karnak ise konuşmasında " Sayın Türkiye Kamu-Sen Tokat İl Temsilcisi Hakan Akkaya'ya bizi tercih ettiği için çok teşekkür ederim. Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu Tokat İl Temsilciliği ve bağlı şubeleri üyelerine işletmemizde tüm hizmetlerimizde yüzde 30 özel indirim yapacağız. Firma olarak biz Tokat'ta iddalıyız. Tokat'ta merkezimiz güzelliğine ve bakımına özen gösteren bayanların gözdesi olacak.  Şimdiden indirim anlaşmamız hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]