• 0

07 Aralık 2017, 20:17 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

CHP Tokatt'ta Kongre Süreci Hızlandı

CHP Tokatt'ta Kongre Süreci Hızlandı

CHP Tokat'ta, il ve ilçe başkanlıkları kongreleri start aldı. İptal edilen Merkez İlçe Başkanlığı kongresi 23 Aralık'ta yapılacak.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

CHP Tokat'ta, il ve ilçe başkanlıkları kongreleri start aldı. İptal edilen Merkez İlçe Başkanlığı kongresi 23 Aralık'ta yapılacak.
 
İlçelerde Almus ve Reşadiye ilçe başkanları değişirken, 4 ilçe başkanı görevlerine devam ediyor.
 
CHP Tokat'ta kongre süreci hızlandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tokat'ta, il ve ilçe başkanlıkları kongreleri hız kesmeden devam ediyor. Yeşilyurt, Artova, Sulusaray, Turhal, Erbaa, Reşadiye ve son olarak Almus İlçe Başkanlıkları kongreleri geçen gün gerçekleşti.
 
ZİLE'DE 2 ADAY YARIŞACAK
 
Yapılan kongrelerde 4 ilçe başkanı tekrar seçilerek, görevine devam ederken, Reşadiye İlçe Başkanı Hasan Özcan görevini Soğukpınar eski Belediye Başkanı Metin Erçıktı'ya devretti. Almus İlçe kongresinde ise Başkanlığa Gültekin Çağlar ve yönetimleri seçildiler. Turhal'da İlçe Başkanı Galip Doğan ve Erbaa'da İlçe Başkanı Savaş Uzun üyelerin güvenini kazandı. CHP Zile İlçe Başkanlığı kongresinde ise 2 aday yarışacak. 9 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek Zile İlçe Başkanlığı kongresinde mevcut Başkan Hüseyin Tunç ve A. Rıza Bozdemir arasında gerçekleşecek.
 
Diğer taraftan, iptal edilen Tokat Merkez İlçe Başkanlığı kongresi ise 23 Aralık Cumartesi günü Dedeman Otel'de gerçekleştirileceği duyuruldu. CHP Merkez'de Ender Ergun, İlçe Başkanlığı görevini yürütüyor.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]