• 0

11 Eylül 2021, 15:14 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Yücel Bulut, 'Çat bizi, Biz Çat'ı kucaklıyoruz'

Yücel Bulut, 'Çat bizi, Biz Çat'ı kucaklıyoruz'

Tokat MHP Milletvekili Yücel Bulut, Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'ndan ve Belediyeler Birliği'nden Çat Kasabası'na hibe edilen araçlar için kurban kesme törenine katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut’un desteği ile Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı’ndan ve Belediyeler Birliği’nden hibe alınarak Çat Kasabası’na hibe edilen araçlar için kurban kesme töreni düzenlendi. Yücel Bulut bu araçlar dışında diğer projelerinde en kısa zamanda  hayata geçirileceğini belirtti.

ÇAT KASABASI’NA KATKI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ’Değerli hemşerilerim öncelikle buraya gelip bizlere eşlik ettiniz. Allah hepinizden razı olsun. Bu kasabayı çok sevdiğimi Milletvekili olmadan önce de geldiğimde belirttim. Bu kasabanın bizi sevgi ve muhabbetle kucakladığına her zaman şahit oluyoruz. Seçildiğimiz günden bu güne kadar Çat Kasabası'na katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu araçların dışında yayla projemizde de önemli adımlar attık. En kısa zamanda yayla yolu yapılacak. Yeni okul binası 2022 yılı içinde tamamlanacak. Daha güzel projelerimiz Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteği ile Çevre ve şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katkıları ile hayata geçirilecektir.
 

BU ARAÇLAR HİZMET VERMEK İÇİN GELDİLER

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ’Çat Kasabası olarak kat ve kat daha fazlasına layıksınız. Anadolu’nun yiğit evlatları ve teminatısınız. Alınan bu sıfır araçlar ile sizlere hizmet verilecektir. Hep Çat kasabası için daha fazlasını istiyoruz. Nefesimiz yettiği müddetçe Çat Kasabası'na en iyisini vermek için mücadeleye devam edeceğiz. Bu yılın sonlarına doğru Çat Kasabası'na yeni ve güzel müjdeli haberler vereceğiz. Tokat’ın en güzel yürekli ve emektar insanlarısınız. Hepinize teşekkür ediyorum.' dedi.
 

Yakup ORAKÇI - Hami İŞLER
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]