• 0

08 Aralık 2017, 16:10 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Kadın İş'te Zirvesinde Tokat Standına İlgi Yoğundu

Kadın İş'te Zirvesinde Tokat Standına İlgi Yoğundu

Tokat Belediyesi Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi, 42 Ülke ve 81 İlin katıldığı 2. Uluslararası Kadın İş'te Zirvesinde yerini aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi, 42 Ülke ve 81 İlin katıldığı 2. Uluslararası Kadın İş’te Zirvesinde yerini aldı.
 
 
KADIN İŞ’TE ZİRVESİNDE TOKAT STANDINA YOĞUN İLGİ
 
Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara’da düzenlenen Kadın İş’te Zirvesinde yer alan Tokat Belediyesi Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi kursiyerleri, Tokat’ı en iyi şekilde temsil etti.
 
Tokat’a özgü yöresel ürünlerin, el sanatları ve yemeklerin sergilendiği Kadın İş’te Zirvesinde, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun destekleri ile Tokat, Türkiye ve Dünya’ya en iyi şekilde tanıtıldı.
 
Yoğun ilgi gören Tokat Belediyesi standını, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan’ın yanı sıra, milletvekilleri, Ankaralılar ve fuara katılım sağlayan 42 Ülkenin temsilcileri ziyaret etti.
 
Karşıyaka Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi Müdiresi Seher Delen Kadın İş’te zirvesinde Tokatlı hanımlar adına en iyi şekilde yer almaktan dolayı gurur duyduklarını belirtti. Delen yaptığı açıklamada; “Ankara’da katıldığımız bu zirvede Bakanımız Fatma Betül Sayan da katıldı. Biz de en yoğun stantlar arasındaydık. İlimizi ve Belediyemizi en iyi şekilde temsil ettik. Desteklerinden dolayı Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu'na Tokatlı hanımlar adına teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]