• 0

17 Eylül 2021, 12:55 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik Toplantı Salonunda video konferans yöntemi ile yapılan toplantıya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vali Dr. Ozan Balcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Çelik, A. Orhan Gürgünoğlu, Mustafa Çiğdem, Mehmet Mutlu Kılınç ve OSB Müdürü Ayhan Yılmaz katıldı.
 
Gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlandığı toplantıda, OSB’de yatırımcının ve çalışanların hayatını kolaylaştıracak devam eden projeler ve çalışmalar ele alındı.
 
 
Vali Dr. Ozan Balcı, yaptığı değerlendirmede “Çevremizi, toprağımız, sularımızı, havamızı, börtü böceği korumak bizim için önemli. Bunun için OSB’ye arıtma tesisi kazandırıyoruz. Çalışmaların bir an önce bitmesi için yol haritamızı belirledik ve sıkı bir şekilde takip ediyoruz. Yatırımın, üretimin ve istihdamın artması için OSB’ye yeni yatırım alanları kazandırıyoruz ve genişlemesini sağlıyoruz. OSB’de çalışan kadınlarımızın çocukları için geçtiğimiz aylarda yapımına başladığımız Anaokulumuzun yapımı tamamlandı ve açılışı gerçekleştirildi. Kadınlarımız çocuklarını gönül rahatlığıyla buraya getiriyor. Cami inşaatımız devam ediyor.” dedi.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, “Sanayicimizin, işçimizin, yatırımın, üretimin her zaman yanındayız ve destekçisiyiz. Çalışmalarımıza destek veren, üretimin ve istihdamın artmasına katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]