• 0

17 Eylül 2021, 14:20 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Balcı, İlk otuza giren öğrencileri ödüllendirdi

Vali Balcı, İlk otuza giren öğrencileri ödüllendirdi

Vali Dr. Ozan Balcı, Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) başarı göstererek ilk 30'a giren öğrencileri makamında kabul ederek ödüllendirdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’nin de hazır bulunduğu programda Vali Dr. Ozan Balcı, başarılı öğrencilerle tek tek bir süre sohbet ederek ödüllerini verdi.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, "Azim, çalışmak ve emek başarı getirir. Hayatınızın en güzel yıllarını üniversitede yaşayacaksınız. Kendinize iyi yatırım yapın. Akıl ve zeka en kıymetli sermaye. Onu iyi kullanın. Size değer katacak başarılı arkadaşlarınız olsun. Günde bir saat kitap okuyun. Güzel Sanatlarla da uğraşın, sizi geliştirir. 3-4 tane yabancı dil öğrenin. Yolunuz bahtınız açık olsun. Sizleri tebrik ediyorum. Ailenizi, öğretmenlerinizi, başarınız için emeği geçenleri kutluyorum. Kendinize, ailenize vatana ve millete faydalı bireyler olarak yetişmenizi temenni ediyorum." dedi.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]