• 0

18 Eylül 2021, 17:33 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Balcı, Narince üzümü bağ bozumu programına katıldı

Vali Balcı, Narince üzümü bağ bozumu programına katıldı

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat merkez Güryıldız Kasabasında Tarım Tokat Tarla Günü kapsamında gerçekleştirilen Bağ Bozumu ve Pekmez Yapımı programlarına katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Vali Dr. Ozan Balcı, narince üzüm bağlarında üreticilerimizle birlikte üzüm hasadı yapan  Cemile teyzeyle üzüm pekmezi karıştırdı.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, “2019 yılında 3 bin dönüm, 2020 yılında 3 bin dönüm alana bağ fidanı diktik. Bu yıl 3 bin dönüm alana daha bağ fidanı dikeceğiz. Böylece 9 bin dönümlük alanda bağ fidanlarını toprakla buluşturmuş olacağız. Tarımın, çiftçinin ve üretimin dostuyuz. Onların zenginleşmesi için hep birlikte çalışıyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Programa Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanısıra Tarım ve Orman Müdür Vekili Ümit Ok, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, Orta Karadeniz Geçit Kuşağı Araştırma Enstitüsü Müdürü Ahmet Boz, Ziraat Bankası Tokat Şube Müdürü Mustafa Kırgız, üreticiler ve ilgiler katıldı.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]