• 0

18 Eylül 2021, 17:40 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Ozan Balcı'nın Gaziler Günü mesajı

Vali  Ozan Balcı'nın Gaziler Günü mesajı

Vali Dr. Ozan Balcı, 'Aziz Türk milleti; tarihi boyunca vatanı ve bayrağını her şeyin üzerinde tutmuş, bu uğurda şartlar ne olursa olsun mücadele etmiştir. Elde edilen eşsiz zaferler tarihimize altın harflerle yazılmıştır.'

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bağımsızlığını ve istikbalini korumayı ilke edinen aziz milletimiz, canını seve seve feda etmeyi göze aldığı bu uğurda şehit ve gazi olmayı büyük bir onur ve gurur kaynağı saymış, şehitlik ve gazilik, milletimiz nezdinde karşılığı asla verilemeyen en muteber mertebeler olarak yer almıştır.
 
Kutsal değerlerini, vatan ve bayrak sevgisini her şeyin üstünde tutarak vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin bağımsızlığı, halkımızın huzuru, güvenliği ve esenliği için büyük bir onurla hayatlarını feda etmeyi göze alarak gazilik mertebesine ulaşan kahramanlarımız, bu topraklardaki varlığımızın birer sembolü ve güvencesidir.
 
Devletimiz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm imkânlarıyla şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olacaktır.
 
Bu inançla, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmetle anıyor; hayatta olan gazilerimize şükranlarımı sunuyor, sağlık afiyet ve mutluluklar diliyorum.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]