• 0

22 Eylül 2021, 00:48 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

MHP'li İl Başkanı İpek: 'Yılmadan çalışmaya devam edeceğiz'

MHP'li İl Başkanı İpek: 'Yılmadan çalışmaya devam edeceğiz'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat İl Başkanı Mustaf İpek İl Başkanlığına seçildiği günden itibaren 1 yıllık değerlendirme yaparak "Tokat'ı ilgilendiren her konuda gayretle çalışıyoruz, inşallah zorluklar el birliği ile yenilecek" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat İl Başkanı Mustaf İpek, MHP Tokat  il ve ilçe Teşkilatları ile kordineli çalışmalar yaparak tüm sorunlara çözüm bulunduğunu belirtti . Mustaf İpek Tokat ve Turhal'da kendi mülklerini edindiklerinide belirterek zorluklara karşı tüm mücadelelerini sürdüreceklerini belirtti.MHP İl Başkanı Mustafa İpek çalışmalarında MHP Tokat  Milletvekili Av. Yücel Bulut'un da çok büyük desteklerini her zaman gördüklerini, pandemi'den sonra MHP Tokat Teşkilatına 200 tane vatandaşın katılımını sağladıklarını söyleyerek yılmadan çalışmalarına devam edeceğini belirtti.
 
 
ZOR GÜNLER ELBET BİTECEK

"Tokat'ın yararına katkı sunacak her çalışmaya destek vermeye hazırız. Zor günler elbet bitecek. Elbette zorluklar elbirliği ile yenilecek. Aklıselim, kalbi selim ve zevki selim ile huzur gelecek.Tokatlı hemşerilerimin huzuru için varız, huzuru sağlamak için mücadele ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz, biz cennet Tokat kentimizin sesi, mazlumların nefesi, gariplerin yol arkadaşı, şehit analarının dert ortağı, kahraman efelerimizin tercümanı olacağız. Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in emanetini emin kılan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Liderimiz Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın inşa ettiği Cumhur İttifakı ile güçlü Türkiye için çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.
 
BİZ TOKAT SEVDALISIYIZ

Kentimizin aklın ve bilimin rehberliğinde gelişmesi için müdahil olmamız gereken yerlerde geri durmuyoruz. Hemşerilerimizin amaç ve arzusu ne ise ona kafa yoruyoruz. Tarihsel ve kültürel kökümüzle bütünleşmiş aydınlanmış bir çalışma ve çalışkanlık ülküsü ile çok çalışmalıyız, geleceğin huzurlu ve yaşam kalitesi yüksek Tokat için doğru yaklaşımları yakalamak zorundayız. Ne yaptık da bu hal neyin nesi? yerine; neyi yapmadık da bu hal neyin nesi? sorusuna cevap arayarak çalışıyoruz." dedi.
 
 
MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek 25 Eylülde Amasya da yapılacak olan ''Siyasette Yeni Dönem Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler'' Amasya Bölge İstişare Toplantısına Tüm teşkilat birimlerimleri ile katılım sağlayacağını söyledi.
 
Yakup Orakçı - Hami İşler
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]