• 0

22 Eylül 2021, 01:05 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Bulut, 'Allah daha önce yaşanan depremler gibi tekrarını yaşatmasın'

Bulut, 'Allah daha önce yaşanan depremler gibi tekrarını yaşatmasın'

Tokat MHP Milletvekili Yücel Bulut Tokat-Niksar-Şahinli Köyü'nde meydana gelen 4.3 şiddetindeki deprem nedeniyle Şahinli Köyü muhtarını arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Tokat MHP Milletvekili Yücel  Bulut "Fay hattı dediğimiz yerkabuğundaki kırık ve çatlaklar Anadolu’yu bir yumak gibi sarmış durumdadır. Sürekli deprem riski ile karşı karşıya olduğumuzu anlatan bu durum, her an her yerde deprem olabileceği anlamına geliyor.
 
Niksar Şahinli Köyü Muhtarı ile görüştüm. Can ve mal kaybı olmaması ve herhangi bir zarar görülmemesi sevindirici bir durumdur. Geçmiş olsun dileklerimi ilettim ve her konuda desteğe hazır olduğumuzu belirttim. Allah daha önce yaşanan, can ve mal kayıpları ile sonuçlanan depremleri tekrar yaşatmasın" dedi.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]