• 0

27 Eylül 2021, 15:22 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Milletvekili Yücel Bulut, 'Cumhur İttifakı tarihî bir birlikteliktir'

Milletvekili Yücel Bulut, 'Cumhur İttifakı tarihî bir birlikteliktir'

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, partisinin Amasya'daki toplantısında Cumhur İttifakının ne anlama geldiğini anlatan bir konuşma yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP'nin 'Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023 Siyasette Yeni Dönem: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler' konseptiyle Amasya'da 6.sını düzenlediği bölge istişare toplantısında konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Cumhur İttifakını kastederek, Buna sadece Türkiye’nin değil, tüm Türk Dünyası’nın ihtiyacı var." dedi.
 
 
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Amaya'da düzenlenen, Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023 Siyasette Yeni Dönem: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler Bölge İstişare toplantısında,  Cumhur ittifakının önemine vurgu yaparak, "Ecdadımızın bu topraklara giriş yaptığı günden bugüne kadar elde etmiş olduğu tüm kazanım ve birikimleri muhafaza etme sevdasının adı Cumhur İttifakı'dır." diye konuştu.
 
 
Milletvekili Bulut, Cumhur İttifakının sadece bir seçim ittifakı olmadığını belirterek, " Türkiye’ye yönelik iç ve dış kaynaklı hasmane girişimler karşısında, millî ve ahlâkî bir duruş ve bu çerçevede sürdürülecek tarihî bir birlikteliktir. Cumhur İttifakı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkma” hedefini yakalama azmi ile millî ve üniter bir devlet olan Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Türk Milletini ilelebet yaşatma iradesidir. Cumhur İttifakının devamında Devletimiz ve milletimiz için hayırlıdır. Allah bu beraberliği bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Buna sadece Türkiye’nin değil, tüm Türk Dünyası’nın ihtiyacı var" dedi.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]