• 0

11 Aralık 2017, 06:35 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Tokat GOP Üniversitesi'nde 'Ortadoğu ve Türkiye' Konferansı

Tokat GOP Üniversitesi'nde 'Ortadoğu ve Türkiye' Konferansı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen ve Gazeteci Yazar Mehmet Akif Ersoy'un konuşmacı olarak katıldığı "Ortadoğu ve Türkiye" konulu konferans gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Gaziosmanpaşa Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen ve Gazeteci Yazar Mehmet Akif Ersoy’un konuşmacı olarak katıldığı “Ortadoğu ve Türkiye” konulu konferans gerçekleştirildi.
 
 
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda yapılan konferansa Rektör yardımcıları  Prof. Dr. Mücahit Eğri, Prof. Dr. Hanifi Vural, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Barışık, Genel Sekreter  Ekrem Anaç, akademik ve idari personel ile öğrenciler  katıldı.
 
Gazeteci Yazar Mehmet Akif Ersoy konferansta, Televizyonculuk ve Gazetecilik üzerine bilgilere yer vererek Gazetecilik mesleğini yapmayı düşünenlere tavsiyelerde bulundu. Ortadoğu bölgesinde birçok ülkede savaş muhabirliği yaptığını ifade eden Ersoy, çalıştığı bölgenin zorlu koşullarını, mesleki deneyimlerini ve başından geçen ilginç olayları dinleyenlere aktardı. Çalıştığı bölge ve ülkelerdeki gözlemlerini video, fotoğraf ve harita üzerinden aktaran Ersoy, yapmış olduğu röportajlar ve çektiği belgesellerden örnekleri izleyicilere sundu. Yaklaşık iki saat süren konferansında Ersoy, öğrencilerden ve personelden gelen soruları da cevaplayarak konuşmasını sonlandırdı.
 
Konferans sonrası Gaziosmanpaşa Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Barışık Gazeteci Yazar Mehmet Akif Ersoy’a teşekkür belgesi ve hediye takdiminde bulundu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.059 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]