• 0

12 Aralık 2017, 18:35 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Engellilerin Sorunları Görüşüldü

Engellilerin Sorunları Görüşüldü

Tokat Valiliği tarafından 'Engel Tanımayan İnsanlarla, Söyleyecek Sözü Olanlarla Hep Birlikte Engelleri Konuşuyoruz' adlı toplantı düzenlendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Valiliği tarafından “Engel Tanımayan İnsanlarla, Söyleyecek Sözü Olanlarla Hep Birlikte Engelleri Konuşuyoruz”  adlı toplantı düzenlendi. 
 
 
Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler Ortaokulu’nda düzenlenen toplantı Vali Dr. Ömer Toraman’ın başkanlığında, ilgili kurum temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti. 
 
Engelli vatandaşlar ve ailelerinin sorun ve isteklerinin görüşüldüğü toplantıda Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun ardından konuşan Vali Dr. Ömer Toraman, “Ne kadar bir araya gelir, birbirimizi anlamaya çalışırsak problemlerimizi o derece başarıyla çözer, o derece güçlü oluruz” dedi. 
 
Toplantıda engelli vatandaşlar ve ailelerine söz verilip kamu kurum ve kuruluşlarından talepleri dinlenerek, yapılanlar ve yapılacaklar hakkında ilgili kurum temsilcileri tarafından bilgiler verildi.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]