• 0

07 Ekim 2021, 15:49 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Eroğlu'na 'yılın il belediye başkanı' ödülü

Eroğlu'na 'yılın il belediye başkanı' ödülü

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 11'incisi düzenlenen Buhara Medya Ödülleri Töreni'nde, Yılın İl Belediye Başkanı Ödülü'nü aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Siyaset, sanat, spor, medya ve iş dünyasında en başarılılarının ödüllendirilmesi amacıyla Buhara Medya Grubu tarafından Ankara’da 11’inci Buhara Medya Ödülleri töreni düzenlendi. 'Başarı İçin Yeniden Bir Arada, Yeniden Birlikte' sloganıyla düzenlenen programda 30 farklı kategoride ödüller sahiplerini buldu. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 'Yılın İl Belediye Başkanı' ödülünü Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri'nin elinden aldı.
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, halkımızla hemhâl olmaya, gönül belediyeciliğine devam edeceğiz" dedi.
 
Eroğlu, "Belediyeciliğin duayeni Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde tüm birimlerimizle, halkımızın her zaman yanında olmaya, onların dertleriyle dertlenmeye, gönül belediyeciliğine önem verdik. Bu ödülü tüm Tokatlılar adına alıyorum. Bu gururu bize yaşatan, bu ödüle layık gören jüri üyelerine ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim" diye konuştu.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Halil İbrahim YEL
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adil Seyhan İle Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Adil Seyhan İle Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Seyhanlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Adil Seyhan İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.045 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]