• 0

20 Ekim 2021, 15:14 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Milletvekili Mustafa Arslan'dan muhtar derneklerine ziyaret

Milletvekili Mustafa Arslan'dan muhtar derneklerine ziyaret

Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Tokat'ta muhtar derneklerini ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan sözlerine şöyle devam etti.
 
"Bugün 19 Ekim Muhtarlar Günü. Bu vesileyle muhtarlarımızı ziyarete geldik. 15-Temmuz Köy Muhtarları Derneği'ndeyiz şu anda. Muhtarlarımızın muhtarlar günü tebrik ediyoruz.
 
Muhtarlarımız devletle millet arasındaki en vazgeçilmez unsurlardan biri. Devletle vatandaşı buluşturan, vatandaşların problemlerini en yakından takip eden, bilen, bunu kamu kurumlarına siyasete, bürokrasiye aktaran idare yapımızdaki en önemli temel taşlarından biri.
 
Sayın Cumhurbaşkanımız 'da 18 yıl içerisinde muhtarlarımız için yaptığı yeni düzenlemelerle muhtarlarımızı layık olduğu yere toplumda taşıdı. Bugüne kadar Cumhuriyet tarihinde hiç olmadığı şekilde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni muhtarlarımıza hizmetine açtı. Muhtarlarımızın birçoğunu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırladı, davet etti, onları dinledi problemlerini orada yerinde dinleyerek problemlere çözüm ürettik.
 
Bu dönem içerisinde muhtarların özlük haklarında büyük düzenlemeler oldu. Maaşlarında, silah taşıma ruhsatlarında, sigorta primlerinde Cumhuriyet tarihinde görülmemiş değişiklikler, düzenlemeler yapıldı. Bu da Sayın Cumhurbaşkanımızın muhtarlarımıza ne kadar değer verdiğini, Ne kadar önem verdiğini ortaya koyuyor.
 
Bizde sahada sürekli muhtarlarımızla beraberiz. İlçelerimizin tamamına yakın kısmında muhtarlarımızla yaz boyunca toplantılar yaptık. Tokat merkezde de Sağ sahil - Sol sahil Kazova'da toplantımızı yaptık. İnşallah bir daha ki hafta da Gökdere bölgesindeki muhtarlarımızla beraber bir toplantı yapacağız. Muhtarlarımızı dinlediğimiz zaman yöremizin bütün problemlerini, eksiklerini birlikte not ediyoruz. Onlarla ilgili çözüm önerileri birlikte buluyoruz. İnşallah 2023'e kadar da birçok konuda eksiklerimizi tamamlamış olacağız." dedi.
 
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
'SeeTalk' mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ röportajı
Sunny Ürünleri'nden "Seetalk Akıllı Mikrofon"un mucidi Şerif Görmez ile Gazeteci Ayson Karabağ'ın röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]